Odwiedzin: 9821 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Generał, pies, 6 lat wstecz

Generał (ID: 991) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:23, 07.02.2013 | Aktualizacja: 19:12, 03.11.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Generał


Gatunek: pies
ID: 991
Imię: Generał
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Generał to ok 5-6 letni nieduży psiak. Kochany pies, który najchętniej nie opuszczałby na krok swojego człowieka, żeby zwrócic na siebie uwagę śmiesznie podszczekuje i skacze.

Idealny piesek rodzinny, który wprowadzi iskierkę radości. Kocha ludzi, uwielbia z nimi przebywać oraz tulić się nieustannie. Ładnie chodzi na smyczy ,a puszczany luzem reaguje od razu na wołanie.Generał jest radosny, cieszy się każdą chwilą. Bawi się z innymi psiakami.Toleruje wszystkie suczki i psy które nie są zaczepne. To psiak ,który nadaje się do mieszkania ,bo umie zachować czystość. Nadaje się również do domu z ogrodem.Będzie świetnym stróżem, mimo niewielkiego wzrostu. Doskonale czuje się na podwórku, lubi biegać, jest bardzo czujny. Generał, to bardzo kontaktowy i mądry psiak, który po mimo swojego wieku szybko się orientuje o co chodzi opiekunowi.
Generał ma taką poczciwą minkę. Czarne smutne oczy wypatrują własnego człowieka...Teraz jedyne czego potrzebuje to dom i kochający go właściciel .
Wciąż czeka na swój wymarzony dom... Czy jest ktoś kto ma warunki i serce aby dać szansę temu kochanemu stworzeniu.


Inne:
Pies jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony.
Przebywa pod Kielcami , ale możemy psiaka dowieźć do nowego domu. Adopcja jest bezpłatna , ale wymaga podpisania umowy adopcyjnej.

Przebywa pod Morawicą.Więcej zdjęć: