Odwiedzin: 58128 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Gracja, suka, 4 lata wstecz

Gracja (ID: 1168) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:50, 03.11.2013 | Aktualizacja: 16:50, 22.12.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Gracja


Gatunek: pies
ID: 1168
Imię: Gracja
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Trafiła do nas wystraszona, niepewna i troszkę zamknięta w sobie. Coś, ktoś wciąż tkwił w jej sercu - miłość i przywiązanie do pana, za które dostała dymisję. Dostała od nas nowe imię, Gracja.
Gracja dosyć szybko pozbierała się po stracie swojego pana, na tyle, że zaczęła pokazywać prawdziwą siebie i szukać nowego szczęścia. Dla tej suni życie bez człowieka się nie liczy. Nic nie są warte dni w kojcu, nic nie warte chwile samotności, jeśli nie ma się na kogo czekać.
Gracja to wspaniały owczarek. Jest lojalna, posłuszna i stanie w obronie swego pana, nawet za cenę życia. Jednak to sprawia, że wybiera sobie człowieka, któremu odda siebie i tylko jego będzie słuchać, jego bronić. Sunia nie nadaje się do życia w wielkiej rodzinie. Będzie za to idealną kompanką dla osoby samotnej bądź bezdzietnej pary. Świetnie chodzi na smyczy, trzyma się nogi, widać, że współpraca z człowiekiem wiele dla niej znaczy. Należy jednak pamiętać, że Gracji nie wolno pozwolić wejść sobie na głowę, to bardzo bystry pies, który potrafi wykorzystać na swoją korzyść niemal każdą sytuację.
W stosunku do psów jest dobrze nastawiona, bywa jednak, że zbyt natrętny pies wyprowadzi ją z równowagi, nie atakuje delikwenta, ale odgania go od siebie i daje mocno do zrozumienia, że dane zachowanie się jej nie podoba.

Dla Gracji szukamy domu, w którym zrozumie się jej potrzeby i jasno określi się zasady życia. Suczka może zamieszać w domu z ogrodem, gdzie będzie dobrym stróżem, ponieważ będzie chciała bronić właściciela przed "obcymi", nikt nie wejdzie na posesję, czy do domu nie zauważony.

Gracja ma około 3-4 lat. jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.


Inne:
Przebywa w Lisowie gm. Morawica.
Nie wydajemy psów na łańcuch. adopcja jest bezpłatna , ale psiak zostanie wydany nowym opiekunom po
wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. kontakt edytabieniek@o2.pl lub792-201-250
Pomagamy w transporcie do innych miast.Więcej zdjęć: