Odwiedzin: 35519 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Tobi, pies, 7 miesięcy wstecz

Tobi (ID: 1154) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 09:02, 11.10.2013 | Aktualizacja: 18:12, 13.10.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Tobi


Gatunek: pies
ID: 1154
Imię: Tobi
Płeć: piesek
Wiek: 7 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Z radością w przyszłość. Nie dla niego smutki i złe dni! Przecież tyle jest do zrobienia, tyle do poznania! Tylko tak trudno cokolwiek robić, jak wokół widzi się kraty. Jak człowiek jest tylko chwilowo no i nie jest „swój”...
Tobi korzysta z każdej możliwej chwili by być w ruchu. Gdy wychodzi z boksu nie wie, co ma ze sobą zrobić – biegać? Węszyć? Pogonić za liściem? A Może stanąć przy człowieku i oddawać się pieszczotą?
Jest młody, ma około 7-8 miesięcy. Poznał już, co to tułaczka i głód, mimo to nie stracił do końca swej szczenięcej natury! Jest radosnym psem, który zawsze wywoła uśmiech na twarzy. Wciąż ma nieporadne ruchy, co przy jego 20 kg daje dosyć zabawny rezultat – tak jakby Tobi nie zdawał sobie sprawy ze swej masy i wielkości. Jego sierść jest bardzo puszysta i miękka, gdy raz się go pogłaska, ciężko się od niego oderwać.
Tobiasz kocha ludzi. Czasem, w zabawie, zdarza mu się podgryzać ręce, ale oduczy się tego, wystarczy tylko trochę cierpliwości. Młoda głowa w mig pochwyci zasady panujące w domu.
Może zamieszkać w domu z dziećmi.
Jedyną przywarą Tobiasza jest jego stosunek do psów. Nie jest agresywny! Tylko lubi być górą, co czasem powoduje kłótnie z pobratymcami. Na co dzień jednak jest kochanym aniołkiem. Lepiej jednak by był jedynakiem, albo zamieszkał z suczką.
Poszukujesz przyjaciela? Brak Ci czterech łap w domu? Rozchwianego ogona i mokrego języka? Pięknych oczu, które urzekają i rozmiękczą nawet najtwardsze serce? Zadzwoń i spytaj o Tobiasza!


Inne:
Przebywa w Lisowie gm. Morawica.
Nie wydajemy psów na łańcuch. adopcja jest bezpłatna , ale psiak zostanie wydany nowym opiekunom po
wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. kontakt edytabieniek@o2.pl lub792-201-250
Pomagamy w transporcie do innych miast.Więcej zdjęć: