Odwiedzin: 4846 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Kropka, suka, 6 lat wstecz

Kropka (ID: 1056) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 18:15, 20.05.2013 | Aktualizacja: 19:50, 11.09.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Kropka


Gatunek: pies
ID: 1056
Imię: Kropka
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kropka,urocza i towarzyska sunia.
Kropka, cudna ok 5-6letnia sunia w typie rasy landseer. Bardzo wesoła , kontaktowa i towarzyska.
Jak większość psów tej rasy kocha wodę , jest świetnym pływakiem.
Uczuciowy, serdeczny i oddany charakter tych psów sprawia, że zyskują coraz większą grupę zwolenników. Sprawdzają się zarówno jako psy stróżujące i towarzyszące. Są łagodnymi olbrzymami o opiekuńczym charakterze.
Kropka umie chodzić na smyczy i reaguje na wołanie opiekuna.Wie ,że spacer to czas na wyładowanie energii, po powrocie do boksu jest spokojna i wyciszona.
Szukamy dla niej domu , który zrozumie te potrzeby .Wobec ludzi nie wykazuje agresji, szybko nawiązuje nowe znajomości, wobec znanych sobie osób jest czuła, miła i kochana. To towarzyski i przyjacielski psiak. Lubi przebywać obok ludzi, z przyjemnością przyjmuje od nich pieszczoty.
. Relacje Kropki z innymi psami są na ogół pozytywne...jedynie jak się trafi nachalny psiak Kropka potrafi go skutecznie odgonić.
Przy odrobinie miłości i cierpliwości, Kropka stanie się najlepszym lekarstwem na ludzkie smutki i troski. Będzie wspaniałym towarzyszem , dla każdej aktywnej i inteligentnej rodziny. Być może ktoś zauważy teraz jej ogłoszenie i zdecyduje, żeby los Kropki odmienić? Może ktoś okaże tyle serca i da jej dom na jaki , ta urocza sunia zasługuje.........
Inne:
Jest odpchlona , odrobaczona i zaszczepiona. Przebywa w Lisowie pod Kielcami , gdzie można ją odwiedzić i poznać. Nie wydajemy psów na łańcuch. Pies zostanie przekazany nowym opiekunom po wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. Możemy pomóc w transporcie. kontakt edytabieniek@o2.pl lub tel 792 201 250Więcej zdjęć: