Odwiedzin: 20185 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Kronos, pies, 3 lata wstecz

Kronos (ID: 1051) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 17:32, 20.05.2013 | Aktualizacja: 14:18, 06.06.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Kronos


Gatunek: pies
ID: 1051
Imię: Kronos
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kronos, owczarek niemiecki, ma ok 3 lat i jest przepiękny.Ten pies, to ok 40 kilogramów niczym nieskrępowanej miłości do człowieka. Kocha każdego miłością prawdziwą, każdego dnia dostrzegamy to w jego spojrzeniu, w tym jak trąca nas nosem domagając się pieszczot. Godzi się na wszystko: czesanie, czyszczenie uszu, - nic nie stanowi problemu, bo obok jest człowiek. A człowiek dla Kronosa to szczyt szczęścia. To mega przytulanka . Kocha ludzi a z psami ,to różnie bywa....nie toleruje tylko zaczepnych i nadpobudliwych psów.
Jest bardzo pojętny. Na pewno bardzo szybko zrozumie czego od niego oczekujesz i w bardzo szybkim tempie stanie się najlepszym psim przyjacielem. Dopiero uczy się chodzić na smyczy ,ale już widać niesamowite postępy w nauce.To pies bardzo kontaktowy i towarzyski ....pozostawiony sam w boksie rozpacza.
Mamy nadzieję, że ktoś dostrzeże w Kronosie piękno , dobroć,łagodność i zechce zabrać go do domu, na który czeka . To nie pies do budy ani do kojca. To pies nadający się tylko do mieszkania lub domu.Musi mieć stale przy sobie ukochanego człowieka, bo bez niego jest bardzo smutny. Nic nie niszczy i jest bardzo grzeczny.Bliższe poznanie z nim grozi miłością do grobowej deski! Zastanów się zanim zdecydujesz się go odwiedzić. Możesz już nie wrócić do domu sam...
Bardzo chcemy, żeby naszemu uroczemu Kronosowi poszczęściło się w życiu, żeby znalazł dom i żył otoczony miłością. Podaruj mu dom, naucz go paru dobrych manier a zostanie Twoim wiernym i oddanym przyjacielem do końca swoich dni!


Inne:
Pies obecnie przebywa w Lisowie.


Jest odrobaczony,zaszczepiony .Nie wydajemy psów na łańcuch.. Psiak zostanie wydany nowym opiekunom po wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. Kontakt edytabieniek@o2.pl lub tel. 792 201 250Więcej zdjęć: