Odwiedzin: 19886 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Ozzi, pies, 4 lata wstecz

Ozzi (ID: 1027) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 12:12, 21.03.2013 | Aktualizacja: 22:51, 13.08.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Ozzi


Gatunek: pies
ID: 1027
Imię: Ozzi
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ozzi, to ok 4 letni, średni psiak w typie wyżła.
Nie jest wymagający, ot miska jedzenia, spacerek i miłość człowieka. Został porzucony, zostawiony samemu sobie błąkał się po świecie. Był brudny,
zaniedbany i nieufny. Teraz dopiero udaje mu się
odzyskać siły i swoją psią naturę. Bardzo energiczny, można by
powiedzieć „wyszczekany” psiak. Nie ma dużych szans na szybkie opuszczenie przytuliska – bo średni, bo nie najmłodszy, bo taki... zwykły.
A przecież jeszcze potrafiłby – pokochać, popilnować, odwdzięczyć się za ciepły kąt i pełną miskę. O ile ktoś dałby mu tę szansę.
Jeśli szukasz psiaka który głośnym szczekaniem odstraszy nieznajomych a równocześnie będzie Twoim najlepszym, oddanym przyjacielem, to Ozzi czeka właśnie na Ciebie.

Uwielbia kontakt z człowiekiem do którego zawsze lgnie i domaga się pieszczot.
Na spacerze nie odbiega od przewodnika tylko grzecznie idzie przy nodze. Jest najbardziej smutnym psiakiem w boksie. Nie potrafi się w nim odnaleźć........ sam,bez człowieka.

Jeśli chodzi o stosunek do innych psiaków-no cóż, typowy samiec; suczki akceptuje ,z psami różnie to bywa. OZZI bardzo tęskni za swoim człowiekiem i wytrwale czeka aż ktoś go pokocha. . .
Może mieszkać w domu z rodziną lub na podwórku w ciepłej budzie.... ale bez względu na to potrzebuje dużo miłości i obecności człowieka. Jeśli chcesz mieć Ozziego jako opiekuna rodziny,a może po prostu szukasz wiernego przyjaciela dzwoń .


Inne:
Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
OZZI obecnie przebywa pod Morawicą, ale w miarę możliwości pomożemy w transporcie do innego miasta w Polsce, psiak zostanie przekazany nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

kontakt edytabieniek@o2.pl lub tel 792 201 250Więcej zdjęć: