Odwiedzin: 38609 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:REKLAMA
stat4u
Zwierzaki Świętokrzyskie do Adopcji! Adopcje zwierzaków! - w Nowym Domu - Pascal, pies, 3 lata wstecz

Pascal (ID: 1002) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:24, 18.02.2013 | Aktualizacja: 19:56, 06.03.2013
Ogłoszenie dodane przez: andzia69Pascal


Gatunek: pies
ID: 1002
Imię: Pascal
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pascal -psiak z worka.
Pascal jest małym ok 2-3 letnim, grzecznym psiakiem, którego ktoś wyrzucił z domu w worku. Przeżył, bo na swojej drodze spotkał dobrych ludzi, którzy się zlitowali nad nim i przywieźli go do nas. Możemy sobie tylko wyobrazić, co czuł ten ok10-kilogramowy psiak w zamkniętym worku.
Kiedy Pascal doszedł do siebie, ogrzał się, okazało się, że jest uroczym, pozytywnie nastawionym psiakiem, z wyglądu przypominającym buldożka francuskiego.
Psiak jest doskonałą dawką dobrego humoru. Uwielbia przebywać blisko ludzi, bawić się i mocno przytulać. Ten niebywale kontaktowy pies z radością towarzyszy człowiekowi w codziennych zajęciach, udowodni swoją miłość oraz rozweseli największego smutasa. Pascal jest psem żywiołowym, kochającym ruch i zajęcia, za to nieprzepadającym za nudą i monotonią. Będzie doskonałym kompanem osoby aktywnej, uprawiającej jogging
lub inną rekreację. Jako pies łagodny i przyjacielski, świetnie dogaduje się z ludźmi, nie wykazuje także agresji wobec suczek. Jak przystało na psa bystrego i posłusznego, bardzo szybko się uczy, z uwagą słucha co się do niego mówi. Nie wykazuje skłonności do ucieczek. Pascal szuka równie wesołego i kochającego ruch człowieka jak on sam. Może czeka właśnie na Ciebie?
Szukamy dla Pascala nowego, kochającego domu, takiego który nigdy nie zostawiłby swojego przyjaciela na pastwę losu.


Inne:
Jest odrobaczony , zaszczepiony i wykastrowany.
Nie wydajemy psów na łańcuch . Adopcja jest bezpłatna , tylko wymagamy podpisania umowy adopcyjnej.Więcej zdjęć: